Telefon: 0226 465 70 20

Hakkımızda

MY CAKE'S PLUS

  

1986 yılından itibaren Gıda sektöründe faaliyet gösteren Başak Gıda bünyesinde 2004 yılında kurulan Hakiki Boşnak Böreği ve 2010 yılından faaliyete başlayan Başak Pasta evi ile devam eden ticarı çalışmalarız 2017 yılı itibariyle, My Cake's Plus Gıda Tic. Ltd. Şti. Dondurulmuş Gıda ve Pastacılık üretimi ile taçlandırılmıştır.

 

Amacımız, insanları, mutlu etmek, istihdam yaratmak ve farklı lezzetleri sunmaktır. Sektörde çıtamızı her zaman kaliteli ve üst sıralara taşımaktır.

 

Üretim, satış, pazarlama alanında profesyonel ekip ve deneyimli ustalarımızla hizmet etmekteyiz.

 

Sloganımız "Mutluluğun Lezzetini Halkımıza Tattırmak"

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN

birbirinden güzel donuk pasta, cheesecake, mono pasta, trileçe ve ekler çeşitlerimizi inceleyin

Neden My Plus?
sırrımızı açıklıyoruz
Kendimiz Üretiyoruz
Bütün ürünlerimiz özel olarak üretilen titizliğin ön planda olduğu kutularda Türk Gıda Kodeksi'ne uygun üretim ve son kullanma tarihi belirtilerek paketleniyor.
Profesyonel Ekip
My Cakes Plus, sürekli genç-dinamik kadrosunu hergün genişleterek, yetenekli, şefleriyle her zaman daha iyisini isteyen, lezzetli Donuk Pastaları hizmetinize sunuyor.
İmalathane
Ham madde kabulünden, ürünün paketlenmesinden, ürünün final noktasına kadar, her zaman en yeni teknolojileri kullanarak en iyisini üretiyoruz.
Neden Donuk Pasta
Ürünlerimizde katkı maddesi domuzdan elde edilen hiçbir ürün ve alkol kullanılmadan, İslami koşullara uygun olarak hazırlanmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017