Telefon: 0226 465 70 20

Kalite Politikamız

MY CAKE'S PLUS

KobiTeam, kobilere ve kurumsal firmalara web çözümleri üretmekte ve internet reklamcılığı konusunda danışmanlık etmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan internet siteleri ile firmanıza en uygun internet sitesini seçebilir, İnternet reklamcılığı alanında Sosyal Medya uzmanlarımız başta olmak üzere Kurumsal Danışmanlarımıza danışabilirsiniz.

Web Tabanlı Uygulama alanında 10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, 2014 yılında Mobil Uygulama alanında da kurumsal firmalara hizmet bermeye başlamıştır. Ve bir çok mobil uygulama ile Türkiye'nin gururu haline gelmeyi başarmıştır. 

Web Tabanlı uygulama alanında 100% Yerli Yazılım üreterek, Türkiye'de bir ilke imza atmış olmakla birlikte, Türkiye'nin Dünya standartlarına ulaşmasına katkıda bulunmuş ve ülkemizi dünya ülkeleri arasında temsil etmiştir.

Deneyimli ekibimiz ile birlikte yurt dışında katıldığımız bir çok seminer ve eğitimde Türkiye'nin bilişim ve teknoloji alanlarında önünün açılmasına öncülük etmiştir. Diğer dünya ülkeleri ile bir teknoloji yarışı halinde olduğumuz şu günlerde Türkiye'nin önemli adımlar atmasını sağlamıştır.

Ayrıca ülkemizde, web uygulamalarına, mobil uygulamalara meraklı ve ilgili olan gençlerimize eğitimler ve seminerler vermekte olup, gençlerimizin sektörde yerlerini almalarını, milli ve beraberlik içinde ülkemizin teknolojik anlamda yükselişine destek olmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN

birbirinden güzel donuk pasta, cheesecake, mono pasta, trileçe ve ekler çeşitlerimizi inceleyin

Neden My Plus?
sırrımızı açıklıyoruz
Kendimiz Üretiyoruz
Bütün ürünlerimiz özel olarak üretilen titizliğin ön planda olduğu kutularda Türk Gıda Kodeksi'ne uygun üretim ve son kullanma tarihi belirtilerek paketleniyor.
Profesyonel Ekip
My Cakes Plus, sürekli genç-dinamik kadrosunu hergün genişleterek, yetenekli, şefleriyle her zaman daha iyisini isteyen, lezzetli Donuk Pastaları hizmetinize sunuyor.
İmalathane
Ham madde kabulünden, ürünün paketlenmesinden, ürünün final noktasına kadar, her zaman en yeni teknolojileri kullanarak en iyisini üretiyoruz.
Neden Donuk Pasta
Ürünlerimizde katkı maddesi domuzdan elde edilen hiçbir ürün ve alkol kullanılmadan, İslami koşullara uygun olarak hazırlanmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017